O mnie


Mariusz Bomba & Tancerz Mike

Instruktor Kulturystyki i Fitness

Masażysta Sportowy

 

Instruktor Fitness-Masażysta-Tancerz Chippendales

 

Cześć ! Mam Na imię Mariusz

 

Tańcem Erotycznym zajmuje się już od kilku lat,mój pokaz tańca gościł w dużych masowych dyskotekach,małych kameralnych klubach,jak i w restauracjach

oraz różnego rodzaju imprezach okolicznościowych

na terenie całej Polski.

 

Występując na dyskotekach jako tancerz erotyczny nabrałem doświadczenia które daje mi coraz większe umiejętności taneczne.Występowałem na Mistrzostwach Polski Chippendales.

 

Oglądając moje show taneczne,przeniesiecie się Państwo w świat tańca erotycznego połączonego razem z muzką,piękne stroje,

układy połączone tańca współczesnego i akrobatyki.

 

Pokaz tańca erotycznego w moim wykonaniu zapewni Państwu niezapomnianych chwil i pozostanie na długie lata w waszej pamięci.

 

Oferta:

 

Moje pokazy tańca kierowane są do szerokiego grona odbiorców,organizując występy na imprezy okolicznościowe i firmowe, dla dyskotek,klubów muzycznych jak i dla klientów indywidualnych.Jako tancerz erotyczny kładę duży nacisk na stroje,muzykę i choreografię,umiejętnie łącząc je w spójną całość.

 

Wieczór Panieński:

 

Jeżeli chcecie zorganizować niesamowitą atrakcję na:wieczór panieński,

ostatnie dni wolności przedślubnego szaleństwa,to jakkolwiek by tego nie nazwać-najważniejsza w tym wszystkim nie jest wcale nazwa,lecz dobra zabawa .

  

Zadowolenie i radość z podjętych decyzji przyszłej Panny Młodej.Najlepszym sposobem by ożywić wieczór panieński jest zaproszenie tancerza erotycznego :) którego zadaniem będzie właśnie to by uczestniczki a w szczególności Panna Młoda zapamiętały imprezę na bardzo długo.

 

Taniec erotyczny,striptiz męski w moim wykonaniu z doskonałym wyczuciem chwili oraz niezaprzeczalnymi zdolnościami do rozgrzania swoim występem nawet najbardziej wymagającej publiczności - tego właśnie szukałyście i tego potrzebujecie na Wasz wieczór panieński.

 

Duże zaplecze strojów tematyki występów,odpowiednio dobrana muzyka,zaopatrzenie w wysokiej jakości sprzętu grającego boombox.Kultura Osobista,przyjazna atmosfera,komunikatywność oraz doświadczenie zdobyte podczas wielu pokazów na terenie Całego Kraju to cechy,których nie możecie zapomnieć wybierając  tancerza na ten jakże ważny wieczór panieński.

 

Więc jeśli chcecie przeżyć niezapomniane i ekscytujące chwile,nie wahajcie się i dzwońcie śmiało.Jedynym ryzykiem jest to,iż będziecie dobrze bawić.

 

TVP 2 

 

Reality Show "Powiedz Tak"