Striptizer Kraków | 512 734 159 | Magic Mike


Striptizer na wieczór panieński w Krakowie - Profesjonalny Taniec

Striptizer Kraków do wynajęcia na wieczór panieński i inne okazje. Zaproś Tancerza z Krakowa na swoją imprezę i baw się dobrze razem z koleżankami. 

Zadzwoń 512-734-159 Mike

Striptizer Kraków-Tancerz Erotyczny Kraków-Striptizerzy Kraków
Striptizer Kraków-Tancerz Erotyczny Kraków-Striptizerzy Kraków
Striptizer na wieczór panieński w Krakowie
Striptizer na wieczór panieński w Krakowie

Tancerz Erotyczny Kraków - Zaproś Tancerza na Imprezę

 

Tancerz Erotyczny w Krakowie to najlepszy pomysł na wieczór panieński. Atrakcji jest wiele na tego typu imprezy ale Striptizer to strzał w dziesiątkę ! Nasz Tancerz który tańczy na wieczorach panieńskich w Krakowie jest rozchwytywany w całym województwie Małopolskim. Klientki zazwyczaj zamawiają do domu, apatrament, hotel, mieszkanie , klub, dyskoteka, restauracja, limuzyna. Lepszego prezentu przyszła Panna Młoda nie może sobie wymarzyć :) Zadzwoń do mnie a ja przedstawię bardzo dobrą ofertę z której na pewno skorzystasz. Mogę zatańczyć w stroju Policjanta, Żolnierza, Marynarza lub Strażaka ale to częsć stroi jakie posiadam, mogę również dopasować się i zatańczyć w stroju takim jaki sobie wymyśli Panna Młoda . Mogę być Matrixem, Michaelem Jacksonem, Rycerzem , Robotnikiem lub Lekarzem.

Tancerz na wieczór panieński w Krakowie
Tancerz na wieczór panieński w Krakowie

 Striptiz Męski Kraków - Tancerz na wieczór panieński

 

Striptiz Męski w Krakowie jest bardzo popularny, dlatego warto pamiętać że nie może zabraknąć takiego prezentu na twoim panieńskim. Zapewniam bardzo profesjonalny występ, posiadam swój sprzęt grający razem z muzyką i choreografią. Każdy mój pokaz jest inny i dopasowany pod strój. Gwaratuję że Pani Młoda podczas występu będzie uśmiechnięta, podniecona i zrelaksowana . Mam to coś w sobie że nawet najbardziej nieśmiała Kobieta czuję się w moim towarzystwie bardzo swobodnie. Wszystkie uczestniczki pokazu mogą również brać udział podczas wykonywania mojego show, jeżeli jesteście chętne zapraszam i nie ma się czego krępować, o Was też zadbam i zatańczę.

 

Tancerz na wieczór panieński w Krakowie
Tancerz na wieczór panieński w Krakowie

Striptiz na wieczór panieński w Krakowie - Taniec Erotyczny 

 

Wieczory panieńskie z moim udziałem są bardzo urozmaicone ponieważ nie jestem Striptizerem który ściąga tylko ubrania, wykorzystuje swoje umiejętności taneczne podczas występu które nabyłem przez kilka lat treningu. Na codzień pracuję jako Trener Personalny, od kilku lat tańczę hip hop, break dance , ćwiczę akrobatyke i kalistenike dzięki temu wykorzystuje rożne elementy w tańcu łącząc je w calość co daje niesamowity efekt. Wieczór panieński z moim udziałem zapewni niesamowitych wrażeń i zapadnie na długie lata w pamięci Panny Młodej i uczestniczek wieczoru panieńskiego.

 

Striptiz na wieczór panieński  w Krakowie
Striptiz na wieczór panieński w Krakowie

Striptizer Kraków - Pokazy Taneczne 

 

 Przeżyj nisamowite Show Erotyczne które rozpali cię do granic twoich możliwości, Striptizer z Krakowa umiejętnie zadba o to żebyś poczuła się jak Ksieżniczka z Bajki. Panna Młoda jest najważniejszą osobą na wieczorku panieńskim i to dla niej Striptizer wykona erotyczny taniec który będzie jej ostatnią chwilą wolności. Podczas występu można robić zdjęcia pamiątkowe, a po występie każda Pani z osobna może zrobić sobie zdjęcie ze Striptizerem oraz zdjęcie grupowe. Na koniec imprezy rozdanie wizytówek i toast Pani Młodej :)

Striptizer do wynjęcia w Krakowie
Striptizer do wynjęcia w Krakowie

Tancerz Erotyczny Kraków - Striptizer do Wynajęcia

 

Wieczór panieński ze Striptizerem w Krakowie musi być dobrze zaplanowany, Tancerz musi przyjechać w odpowiednim momencie kiedy to Panna Młoda nie spodziewa się go, to musi być zaskoczenie i niespodzianka dlatego organizatorka musi dobrze to zorganizować. Tancerz musi wejść w takim momencie kiedy Panna Młoda jest czymś zajęta, w chwili kiedy jest odpowiednia chwila Tancerz wchodzi do pokoju przebrany za Polcjanta i improwizuje mówiąć że było zgłoszenie że jest zakłócanie ciszy nocnej, kiedy Panna Młoda zaczyna się tłumaczyć i prowadzić dyskusję w tle zaczyna grać muzyka a Policjant Tancerz zaczyna wyginać śmiało ciało i wtedy wszystko już wiadomo :) że to nie Policja a Striptizer.

 

Striptiz w Krakowie
Striptiz w Krakowie

Striptizer Kraków - Tancerz na wieczór panieński

 

W branży Striptizerskiej działam już kilka lat więc każdy występ na wieczorze panieńskim jest dopracowany do perfekcji, wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Stroje w których tańczę są profesjonalne i szyte na miarę przez krawcową z którą współpracuje. Wykonuję bardzo dużo pokazów więć co jakiś czas stroje są szyte na jeszcze nowsze.

Trzeba pamiętać że Striptizer musi dobrze wyglądać i dobrze tańczyć, zanim zamówisz zobacz jak tańczy na filmikach gdzie już wykonywał takie pokazy, jeżeli jest profesjonalistą takim jak Ja powinień mieć swoje filmy z pokazów. 

 

Chippendales Kraków
Chippendales Kraków

Striptiz Kraków - Taniec na wieczór panieński

 

Kraków to Miasto pełne imprez które cieszy się dużym zadowolenim klentów przyjezdnych z Całej Polski, dlatego też dużo ludzi szuka tam rozrywki której Striptizer z Krakowa jej dostarcza. Wieczory Panieńskie i inne imprezy są tam organizowane co weekend a nawet w tygodniu,dlatego też nie narzekam na brak zleceń. Klienci dzwonią do mnie z polecenia lub z reklamy internetowej. Ludzie chcą się dobrze bawić  i wrócić do domu z dobrymi wspomnieniami .

 

Striptizer Kraków - Najlepszy Prezent na wieczór panieński
Striptizer Kraków - Najlepszy Prezent na wieczór panieński

 

 Striptizer Kraków na wieczór panienski

 

Striptizer z Krakowa przyjedzie do Ciebie na twój wieczór panieński i wykona profesjonalny pokaz dla Ciebie i twoich koleżanek ! Nie zastanawiaj się tylko Zdzwoń i Zamów Pokaz na dany termin, dobrze wiedzieć że od Maja do Pażdziernika jest sezon wieczorów panieńskich i zamówienie Striptizera w tym samym dniu jest niemożliwe, dlatego bezpecznie będzie skontaktować się miesiąc przed terminem.